Ceramic Polymer Ukraine

Ceramic Polymer Ukraine вже більше 15 років є офіційним дистриб'ютором керамічних полімерів в Україні і пропонує широкий асортимент покриттів на основі керамічних мікрочастинок для високоефективного антикорозійного захисту.

Десятиліття успішної роботи з антикорозійного захисту в нафтогазовій і гірничодобувній промисловості, хімічній і харчовій промисловості, енергетиці, в тому числі атомній і гідроенергетиці, в будівництві і капітальному ремонті.
 
Представлені компанією покриття забезпечують тривалий захист сталі, металу, бетону від корозії, абразивного зносу і хімічного впливу.
 
Перевагами цих матеріалів є: висока адгезія, висока стійкість до стирання, хороша еластичність, дуже низька проникність, висока ударостійкість, виняткова хімічна стійкість.
 
Сучасні підходи до антикорозійного захисту металоконструкцій вимагають забезпечення захисту на весь період планової експлуатації металевої конструкції. Залежно від умов експлуатації і завдань функціонування металоконструкцій це можуть бути середні або тривалі терміни (75 - 120 років, наприклад, для мостоконструкцій). Антикорозійні системи, що застосовуються на цих об'єктах, завжди забезпечують більш короткі терміни захисту, ніж термін служби металоконструкцій. Так, для атмосферних умов експлуатації визначено короткі (до 5 років), середні (від 5 до 15 років) і тривалі (понад 15 років) терміни антикорозійного захисту. Це передбачає неодноразове виконання робіт з відновлення антикорозійних систем в процесі експлуатації конструкцій.
 

При порівнянні ефективності застосування антикорозійних систем необхідно враховувати загальні витрати на первинне покриття і подальші ремонтно-відновлювальні роботи за весь період планової експлуатації конструкцій.
 
Переважні обсяги в антикорозії металоконструкцій промислових об'єктів традиційно займають лакофарбові системи. Вони складаються з декількох шарів різної товщини спеціально підібраних фарб, нанесених на підготовлені поверхні конструкцій.
Керамічні полімерні покриття наносяться звичайними методами на аналогічно підготовлені поверхні (що зручно в порівнянні з іншими фарбами), але забезпечують більш тривалий час захисту від корозії при менших витратах на нанесення.
 
Звичайно, кожен конкретний проект вносить свої корективи в порівняльні макети, але принципова перевага Ceramic Polymer залишається завжди, збільшуючись зі збільшенням терміну служби металевої конструкції і кількістю необхідних ремонтів антикорозійних систем.
 
Таким чином, при порівнянні економічної ефективності керамічно-полімерного  покриття  з іншими антикорозійними покриттями з урахуванням загальних витрат за весь термін експлуатації запланованої експлуатації конструкцій і за рахунок зручності нанесення і тривалого терміну служби керамічного полімерного  покриття  в поєднанні з низькою вартістю фарбувальних робіт,  використання керамічного полімерного покриття є більш економічно вигідним і виправданим.
 

На Ceramic Polymer системи можуть бути надані міжнародні гарантії:

  • на 10 років з проміжним оглядом через 2 - 5 років і рекомендаціями по обслуговуванню покриття Ceramic Polymer
  • на відсутність іржі і відлущування покриття
  • на площі не більше 2% через 5 років і не більше 5% через 10 років.

 
Гарантії надаються страховою компанією спільно з незалежним органом (організацією), що перевіряє якість виконання робіт, або спільно  з виробником робіт / аплікатором і представником (дистриб'ютором).
 
Вартість гарантії в першому випадку (страхова компанія спільно з незалежним органом (організацією) з інспекції становить приблизно 8-9% від загальної вартості покриття, у другому випадку - близько 5% (або безкоштовно, але відповідні ризики повинні бути включені аплікатором і представником до вартості покриття).
 
Повна компенсація гарантійних зобов'язань відповідно до міжнародних стандартів не перевищує 90% від загальної вартості покриття.