Ceramic-Polymer 232

Ceramic-Polymer 232

Ceramic-Polymer 232 - це двокомпонентне покриття без розчинників зі спеціальною епоксидною в'яжучою матрицею, особливо придатною для використання в атмосферах морського повітря.

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

  • Підводні конструкції будь-якого типу (у морській та прісній воді)
  • Зони, схильні до впливу бризок
  • Зони схильні до впливу конденсаційної вологи
  • Сталеві та бетонні поверхні
  • Трубопроводи, морські платформи, вітроенергетичні установки, фундаменти

ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ

Особливість покриття Ceramic Polymer 232 – воно повністю затверділо на повітрі і навіть під водою. З його допомогою можна простим та економічним способом виконати захисну обробку елементів конструкцій, що знаходяться під водою.
 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПОКРИТТЯ:

Колір Сірий, білий, червоний
Глянець Блискучий або матовий (відп. під водою)
Сухий залишок близько 100%

 

ЗАСТОСУВАННЯ ПОКРИТТЯ

Температура поверхні (води) повинна бути щонайменше на 10 °C (50 °F)
 

ЗБЕРІГАННЯ І УПАКОВКА

Переважні умови зберігання - зберігати контейнери в сухому та прохолодному місці при температурі нижче 35 °C (95 °F) з достатньою вентиляцією. Контейнери мають бути щільно закриті.
  • Упаковка: Ємності по 2,0 та 4,0 кг, включаючи затверджувач
  • Термін зберігання: Див. етикетки на ємностях


КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ ТА ІНСПЕКТУВАННЯ

Chesterton International GmbH забезпечує постійний контроль якості та інспектування вироблених продуктів.
 

ЗДОРОВ'Я І БЕЗПЕКА

Дотримуйтесь вказівок на етикетці контейнера та ознайомтеся з паспортом безпеки матеріалу перед використанням. Продукт призначений для використання кваліфікованими спеціалістами у промислових умовах. Продукт легкозаймистий і повинен зберігатися далеко від іскор, відкритого вогню та інших джерел займання. Носіть відповідне респіраторне обладнання і наносите його в приміщеннях, що добре провітрюються. Уникати потрапляння на шкіру та очі.
 

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Вся технічна інформація в цьому технічному описі продукту позначена як опис матеріалу та заснована на лабораторних випробуваннях та практичному досвіді у нормальних умовах. Під час індивідуального використання фактичні виміряні дані можуть відрізнятися залежно від обставин, які від нас. Зокрема, рекомендації щодо застосування та використання потребують належного зберігання та обробки наших продуктів. Через відмінності у матеріалах, підкладках та реальних умовах експлуатації Chesterton International GmbH не несе жодної гарантії чи відповідальності за результати застосування чи придатність для конкретної мети, будь-яких правових відносин, ні на підставі цієї інформації, ні на підставі будь-яких даних рекомендацій , ні від будь-якої іншої усної поради. Користувач продукту повинен перевірити придатність продукту для передбачуваного застосування та мети. Chesterton International GmbH залишає за собою право змінювати властивості своєї продукції. Права власності третіх осіб повинні дотримуватися. Всі замовлення приймаються відповідно до наших загальних умов продажу та доставки. Необхідно розглянути останній випуск паспорта продукту, будь ласка, завжди запитуйте поточну версію.