Ceramic-Polymer SF/LF-2

Ceramic-Polymer SF/LF-2

Ceramic-Polymer SF/LF-2 (не містить розчинника) є двокомпонентним епоксидним гідроізоляційним покриттям, що забезпечує відмінну абразивостійкість та захист від корозії металів, скловолокна, армованих пластмас та поверхонь з бетону в агресивних середовищах.

Покриття високоінертне та стійке до хімічного впливу багатьох вуглецевих сполук/нафтопродуктів. Даний матеріал рекомендується для внутрішнього покриття цистерн, трубопроводів, резервуарів для зберігання та транспортування нафтопродуктів, забезпечуючи при цьому добрий результат та тривалу експлуатацію. Використовується в контакті з харчовими продуктами та питною водою.
 

ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ

 • Високий вміст твердих речовин
 • Одношарова система
 • Схвалено для застосування в морському середовищі (у тому числі під водою та у прибережній зоні)
 • Схвалено для застосування у постійному контакті з питною водою та харчовими продуктами.
 • Не містить сольвенту

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ

 • Ємності, резервуари, труби для зберігання харчових продуктів та питної води
 • Морські споруди, порти
 • Ємності та трубопроводи для зберігання та транспортування вуглеводнів
 • Гідроспоруди
 • Очисні споруди


ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Колір RAL
Рівень блиску Матовий
Сухий залишок 100 %
Еластичність 30%
Морська вода > 6,000 годин занурення у морську воду, ISO 20340
Корозія > 10,000 годин соляного туману (ISO 7253)
Хімостійкість Дуже хороша. див. таблицю хімстійкості
Абразивостійкість 58 мг (ASTM D 4060)
Адгезія 34 MPa (4,931 psi) на сталі (ASTM D4541)
Густина 1.54 g/cm3

ЗБЕРІГАННЯ І УПАКОВКА

Переважні умови зберігання - зберігати контейнери в сухому та прохолодному місці при температурі нижче 35 °C (95 °F) з достатньою вентиляцією. Контейнери мають бути щільно закриті.
 • Упаковка: 30 кг, включаючи затверджувач
 • Термін зберігання: 2 роки


КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ ТА ІНСПЕКТУВАННЯ

Chesterton International GmbH забезпечує постійний контроль якості та інспектування вироблених продуктів.
 

ЗДОРОВ'Я І БЕЗПЕКА

Дотримуйтесь вказівок на етикетці контейнера та ознайомтеся з паспортом безпеки матеріалу перед використанням. Продукт призначений для використання кваліфікованими спеціалістами у промислових умовах. Продукт легкозаймистий і повинен зберігатися далеко від іскор, відкритого вогню та інших джерел займання. Носіть відповідне респіраторне обладнання і наносите його в приміщеннях, що добре провітрюються. Уникати потрапляння на шкіру та очі.
 

ЗАСТОСУВАННЯ ПОКРИТТЯ

Температура поверхні повинна бути мінімум на 10 °C (50 °F) і мінімум на 3 °C (37 °F) вище точки роси. Відносна вологість має бути нижчою за 85%. Температура та відносна вологість повинні вимірюватися поблизу поверхні.
 

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Вся технічна інформація в цьому технічному описі продукту позначена як опис матеріалу та заснована на лабораторних випробуваннях та практичному досвіді у нормальних умовах. Під час індивідуального використання фактичні виміряні дані можуть відрізнятися залежно від обставин, які від нас. Зокрема, рекомендації щодо застосування та використання потребують належного зберігання та обробки наших продуктів. Через відмінності у матеріалах, підкладках та реальних умовах експлуатації Chesterton International GmbH не несе жодної гарантії чи відповідальності за результати застосування чи придатність для конкретної мети, будь-яких правових відносин, ні на підставі цієї інформації, ні на підставі будь-яких даних рекомендацій , ні від будь-якої іншої усної поради. Користувач продукту повинен перевірити придатність продукту для передбачуваного застосування та мети. Chesterton International GmbH залишає за собою право змінювати властивості своєї продукції. Права власності третіх осіб повинні дотримуватися. Всі замовлення приймаються відповідно до наших загальних умов продажу та доставки. Необхідно розглянути останній випуск паспорта продукту, будь ласка, завжди запитуйте поточну версію.