Ceramic-Polymer STP-2

Ceramic-Polymer STP-2

Ceramic-Polymer STP-2 є двокомпонентним епоксидним керамічним покриттям з високим сухим залишком, що забезпечує антикорозійний захист поверхні з металу, скловолокна, пластмас та бетону.

Покриття Ceramic-Polymer STP-2 може використовуватися як ґрунт або як самостійна моно-система. Матеріал має хорошу адгезію зі слабо підготовленою поверхнею, високі показники по абразивній стійкості, стійкості до всіх видів вуглеводнів, експлуатації у морському середовищі.
 

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Використовується для захисту внутрішніх/зовнішніх поверхонь резервуарів, трубопроводів, що знаходяться в контакті з морською/пресною водою.
 

ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ

  • Не містить сольвенту
  •  Хімічна стійкість
  • Висока абразивостійкість
  • Хороша адгезія на слабопідготовленій поверхні
  • AWWA C210-07 схвалено для водопроводів
  • 100% стійкість до всіх видів вуглеводнів
  • 100% стійкість до морської води
  • Температурний режим до 120 °C (сухе нагрівання)

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Колір сірий
Поверхня сатин
Сухий залишок 100 %
VOC 0 mg
Еластичність Чудова
Хімічна стійкість Висока
Абразивостійкість 30 mg (ASTM D 4060)
Адгезія Висока адгезія на сталі та бетоні (37 Mpa, 5,366 psi ) ASTM D4547
Питома густина (Mix) 1,50

ЗБЕРІГАННЯ І УПАКОВКА

Переважні умови зберігання - зберігати контейнери в сухому та прохолодному місці при температурі нижче 35°C (95°F) із достатньою вентиляцією. Контейнери мають бути щільно закриті.
  • Упаковка: 31,8 кг, включаючи затверджувач
  • Термін зберігання: 2 роки


КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ ТА ІНСПЕКТУВАННЯ

Chesterton International GmbH забезпечує постійний контроль якості та інспектування вироблених продуктів.
 

ЗДОРОВ'Я І БЕЗПЕКА

Дотримуйтесь вказівок на етикетці контейнера та ознайомтеся з паспортом безпеки матеріалу перед використанням. Продукт призначений для використання кваліфікованими спеціалістами у промислових умовах. Продукт легкозаймистий і повинен зберігатися далеко від іскор, відкритого вогню та інших джерел займання. Носіть відповідне респіраторне обладнання і наносите його в приміщеннях, що добре провітрюються. Уникати потрапляння на шкіру та очі.
 

ЗАСТОСУВАННЯ ПОКРИТТЯ

Температура поверхні повинна бути мінімум на 10 ° C (50 ° F) і мінімум на 3 ° C (37 ° F) вище точки роси. Відносна вологість має бути нижчою за 85%. Температура та відносна вологість повинні вимірюватися поблизу поверхні.
 

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Вся технічна інформація в цьому технічному описі продукту позначена як опис матеріалу та заснована на лабораторних випробуваннях та практичному досвіді у нормальних умовах. Під час індивідуального використання фактичні виміряні дані можуть відрізнятися залежно від обставин, які від нас. Зокрема, рекомендації щодо застосування та використання потребують належного зберігання та обробки наших продуктів. Через відмінності у матеріалах, підкладках та реальних умовах експлуатації Chesterton International GmbH не несе жодної гарантії чи відповідальності за результати застосування чи придатність для конкретної мети, будь-яких правових відносин, ні на підставі цієї інформації, ні на підставі будь-яких даних рекомендацій , ні від будь-якої іншої усної поради. Користувач продукту повинен перевірити придатність продукту для передбачуваного застосування та мети. Chesterton International GmbH залишає за собою право змінювати властивості своєї продукції. Права власності третіх осіб повинні дотримуватися. Всі замовлення приймаються відповідно до наших загальних умов продажу та доставки. Необхідно розглянути останній випуск паспорта продукту, будь ласка, завжди запитуйте поточну версію.