Proguard 169 (37)

Proguard 169 (37)

Proguard 169 (37) являє собою 2-компонентне поліуретанове фінішне покриття з високим ступенем адгезії, що має виняткову стабільність кольору та відмінні фізичні властивості.

Глянцева непориста поверхня стійка до ультрафіолетового випромінювання та атмосферних впливів.


ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Зовнішнє покриття на:
 • Стальні конструкції
 • Резервуари та трубопроводи
 • Мости та споруди
 • Автомобільний та залізничний транспорт
 • Будівлі та споруди
 • Об'єкти інфраструктури


ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ

 • Виняткова стійкість до ультрафіолету та атмосферних впливів.
 • Температурний режим до 120 ° C (248 ° F) - при температурі понад 100 ° C жовті та яскраві кольори можуть втрачати свою насиченість
 • Нанесення одним шаром, швидке висихання
 • ISO 12944-2 / класифікація Im1-3 & C5 (сильно корозійне середовище)

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Колір RAL, NCS
Глянець Високий
Сухий залишок 57 %
Точка займання > 25 °C (77 °F)
Хімостійкість Відповідно до12944-2 C5-M
Захист від UV-випромінювання Висока
В'язкість
 • Близько 1.25 гр/cm3 (залежить від кольору)

 

ЗБЕРІГАННЯ І УПАКОВКА

Переважні умови зберігання – зберігати контейнери у сухому та прохолодному місці при температурі нижче 25°C (77°F) з достатньою вентиляцією. Контейнери мають бути щільно закриті.
 • Упаковка: 11,5 кг, включаючи затверджувач
 • Термін зберігання: 1 рік


КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ ТА ІНСПЕКТУВАННЯ

Chesterton International GmbH забезпечує постійний контроль якості та інспектування вироблених продуктів.
 

ЗДОРОВ'Я І БЕЗПЕКА

Дотримуйтесь вказівок на етикетці контейнера та ознайомтеся з паспортом безпеки матеріалу перед використанням. Продукт призначений для використання кваліфікованими спеціалістами у промислових умовах. Продукт легкозаймистий і повинен зберігатися далеко від іскор, відкритого вогню та інших джерел займання. Носіть відповідне респіраторне обладнання і наносите його в приміщеннях, що добре провітрюються. Уникати потрапляння на шкіру та очі.
 

ЗАСТОСУВАННЯ ПОКРИТТЯ

Температура поверхні повинна бути мінімум на 10 ° C (50 ° F) і мінімум на 3 ° C (37 ° F) вище точки роси. Відносна вологість має бути нижчою за 85%. Температура та відносна вологість повинні вимірюватися поблизу поверхні.
 

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Вся технічна інформація в цьому технічному описі продукту позначена як опис матеріалу та заснована на лабораторних випробуваннях та практичному досвіді у нормальних умовах. Під час індивідуального використання фактичні виміряні дані можуть відрізнятися залежно від обставин, які від нас. Зокрема, рекомендації щодо застосування та використання потребують належного зберігання та обробки наших продуктів. Через відмінності у матеріалах, підкладках та реальних умовах експлуатації Chesterton International GmbH не несе жодної гарантії чи відповідальності за результати застосування чи придатність для конкретної мети, будь-яких правових відносин, ні на підставі цієї інформації, ні на підставі будь-яких даних рекомендацій , ні від будь-якої іншої усної поради. Користувач продукту повинен перевірити придатність продукту для передбачуваного застосування та мети. Chesterton International GmbH залишає за собою право змінювати властивості своєї продукції. Права власності третіх осіб повинні дотримуватися. Всі замовлення приймаються відповідно до наших загальних умов продажу та доставки. Необхідно розглянути останній випуск паспорта продукту, будь ласка, завжди запитуйте поточну версію.