Ceramic Polymer ZC200C

Ceramic Polymer ZC200C

Ceramic Polymer ZC200C є однокомпонентним покриттям на основі гібридних епоксидних ефірів та мікро частинок цинку з додаванням мікросферичної кераміки.

Це покриття забезпечує чудовий активний (катодний) і пасивний (плівковий) захист від корозії в агресивному морському та промисловому середовищі у поєднанні з високою температурною стійкістю (постійна експлуатація при 200 0С). Може використовуватися як окрема система, так і як ґрунтовка.
 

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Зовнішнє покриття на:
 • Стальні конструкції
 • Мости та споруди
 • Автомобільний та залізничний транспорт
 • Гідроспоруди
 • Об'єкти інфраструктури
 • Об'єкти зв'язку


ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ

 • Виняткова стійкість до ультрафіолету та атмосферних впливів.
 • Температурний режим до 200 °C
 • Швидке висихання, ремонтопридатність
 • ISO 12944-2 / класифікація Im1-3 & C5 (сильно корозійне середовище)
 • Високий вміст цинку


 
ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Колір Сірий
Глянець Матовий
Сухий залишок Близько 57 %
Точка займання > 25 °C (77 °F)
Термостійкість 200 С
Захист від UV-випромінювання Висока
В'язкість Близько 2.65 гр/ cm3

 

ЗАСТОСУВАННЯ ПОКРИТТЯ

Температура поверхні повинна бути не нижче + 5°C і не менше ніж на 3°C вище за точку роси навколишнього середовища. Відносна вологість має перевищувати 95%. За певних умов (відсутність льоду на поверхні металу) покриття можна наносити і при нижчих (негативних) температурах.
 

ЗБЕРІГАННЯ І УПАКОВКА

Переважні умови зберігання – зберігати контейнери у сухому та прохолодному місці при температурі нижче 25°C (77°F) з достатньою вентиляцією. Контейнери мають бути щільно закриті.
 • Упаковка: 27 кг комплекти
 • Термін зберігання: 12 місяців


КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ ТА ІНСПЕКТУВАННЯ

Chesterton International GmbH забезпечує постійний контроль якості та інспектування вироблених продуктів.
 

ЗДОРОВ'Я І БЕЗПЕКА

Дотримуйтесь вказівок на етикетці контейнера та ознайомтеся з паспортом безпеки матеріалу перед використанням. Продукт призначений для використання кваліфікованими спеціалістами у промислових умовах. Продукт легкозаймистий і повинен зберігатися далеко від іскор, відкритого вогню та інших джерел займання. Носіть відповідне респіраторне обладнання і наносите його в приміщеннях, що добре провітрюються. Уникати потрапляння на шкіру та очі.
 

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Вся технічна інформація в цьому технічному описі продукту позначена як опис матеріалу та заснована на лабораторних випробуваннях та практичному досвіді у нормальних умовах. Під час індивідуального використання фактичні виміряні дані можуть відрізнятися залежно від обставин, які від нас. Зокрема, рекомендації щодо застосування та використання потребують належного зберігання та обробки наших продуктів. Через відмінності у матеріалах, підкладках та реальних умовах експлуатації Chesterton International GmbH не несе жодної гарантії чи відповідальності за результати застосування чи придатність для конкретної мети, будь-яких правових відносин, ні на підставі цієї інформації, ні на підставі будь-яких даних рекомендацій , ні від будь-якої іншої усної поради. Користувач продукту повинен перевірити придатність продукту для передбачуваного застосування та мети. Chesterton International GmbH залишає за собою право змінювати властивості своєї продукції. Права власності третіх осіб повинні дотримуватися. Всі замовлення приймаються відповідно до наших загальних умов продажу та доставки. Необхідно розглянути останній випуск паспорта продукту, будь ласка, завжди запитуйте поточну версію.